Pracovní oblečení - textilie

Jádro oděvu Dassy Work je ve své látce. Proto jsou na začátku výběru tkanin, jsou nastaveny přísné požadavky na kvalitu, které se později provádějí v mnoha testech k dosažení nejlepšího výsledku. Tento určený přístup má za následek odolné, tvrdohlavé a dobře navržené látky, které mají také pohodlí a design základní.

Delovna oblačila Standardi

Dassy Professional Work Clothing je certifikován s Oeko-Tex® Standard 100 třídy II. To znamená, že oděv nesoucí tento štítek byl testován na škodlivé látky. Všechny suroviny použité bez výjimky splňují standardy OEK-TEX®. Toto označení lze snadno identifikovat a je známkou důvěry pro uživatele

Krátké vysvětlení různých použitých látek

Trvalé látky>-Tkaniny odolné vody-Vícenoměstská textilie-Reflexní tkaniny

Cordura®

PA05 - PA06, 100% nylon ;
+/- 220 g/m², +/- 285 g/m²

Delovna oblačila - Cordura

Vynikající látka pro extrémně silné a dlouhodobé pracovní oblečení. Polyamidové vlákno nalezené v tkanině Cordura® poskytuje vynikající odolnost. Kromě tohoto dodatečného ošetření látka odráží vodu a nečistoty a nabízí další pohodlí a dobrou údržbu. Dassy používá tuto látku k posílení oblečení, kde jsou rizika otěží největší, což je rozhodující, jako jsou kolenní kapsy, lokty, prsa a kapsy, silnější a ještě více náročnější. Cordura® Stretch

A 07 - 92% polyamid - 8% elastan, +/- 350 g/m²

Tkanina Cordura®Stretch kombinuje vynikající trvanlivost polyamidových vláken Cordura® s pohodlím dvousměrného protahování. Dassy používá tuto látku k posílení oblečení na strategických místech a zároveň poskytuje uživateli další elasticitu. Výsledkem je, že kolenní kapsy a loketní skvrny jsou nejen těžší, ale také flexibilnější a nabízejí větší svobodu pohybu.

Polyester-Bombaž

Pesco 41 (+/- 245 g / m²), Pesco 61 (+/- 245 g / m²), Pesco 63 (+ / - 250 g / m²), Pesco 64 (+ / - 300 g / m²) ,

65% polyester- 35% bavlny
Tato kombinace odolných vláken vám poskytuje odolné tkaniny, které se také dobře nosí. Směs polyesteru a bavlny nabízí vysokou barvu trvanlivosti, a to i v případě pravidelného praní při vysokých teplotách. Díky svým dobře známým vlastnostem se tato tkanina používá v různých sektorech.

Pesco 63 použitý ve sbírce D-FX má odpuzovací povrch a mechanické protažení pro větší svobodu pohybu;
Pesco 41 použitý ve sběru D-FX Flex má další elastický povrch pro zlepšení pohodlí nošení a mechanických úseků pro větší svobodu.
Vyberte si ze tří gramatures v dassy: +/- 245, +/- 250 a +/- 300 g/m², v závislosti na typu práce.
Plátno, polyesterová bomba

Pesco 25 - 65% polyester - 35% bavlny, +/- 295 g / m²

Díky speciální směsi polyesteru a bavlny extrémně tvrdý a známý pro svou vynikající trvanlivost. Mírné horizontální mechanické protahování nabízí další svobodu pohybu a pohodlí. Kromě toho je povrch na vnitřní straně tkaniny ještě měkčí. Pevný, robustní vzhled se získává specifickým tkaním a udržovaným s vysokou trvanlivostí barev. S optimální hmotností tkaniny +/- 295 g / m² je tato látka pohodlná nosit letní i zimu. Stručně řečeno, mnoho výhod se kombinuje do jedné krásně navržené tkaniny.

Plátno, bavlněný polyester

Copes 60 - 60% bavlna - 40% polyester, +/- 340 g / m²

Copes 60 - 60% bavlna - silná látka, bavlna a polyesterová směs, s vysokým odolností proti opotřebení a drsný vzhled. Odolná látka, která má při nošení příjemný měkký pocit. Toto vysoké pohodlí pohodlí je také kombinováno s optimální svobodou pohybu díky světlému horizontálnímu mechanickému protahování. 40% polyesteru, +/- 340 g / m²

Cordura® Stretch vložky

PASPA 01 - 88% polyamid - 12% elastan, +/- 260 g / m²

Elastické a silné. Tato kombinace vláken spojuje úplnou svobodu čtyřcestného úseku s odolnými a odolnými vlákny Cordura®. Tento úsek Cordura® se dovedně používá pro vložky na strategických místech, kde je vyžadována další elasticita, jako je rozkrok, na zadní straně pod pásem, na kolenou a / nebo na zadní straně kolena. Kromě toho silná polyamidová vlákna Cordura® posiluje tato weby odolných oděrů bez ohrožení svobody uživatele

Bavlna

CO 43 - 100% bavlna, +/- 320 g / m²

Tato verze bavlny se používá k rozšíření sbírek Dassyho pracovních kalhot. Bavlna -vyrobené oblečení, od přírody, má velmi příjemný pocit. Kromě této izolace a ventilační vlastnosti představují přidanou hodnotu pro použití pracovního oděvu. Použitá bavlněná verze CO 43, poskytuje silnější a odolnější látku, která prospívá životnosti bavlněného kusu oblečení. Při nákupu bavlněného oblečení vždy zvažte náchylnost ke smrštění při prvním mytí.

Tkanina džíny

Co93 - 89,5% bavlna - 10,5% elastan, +/- 320 g / m² (9,5 oz)

CO94 - 91% bavlna - 8% polyester - 1% elastan, +/- 390 g / m² (11,5 oz)
Tento elastický džínovina umožňuje velmi pohodlné nošení oblečení. Díky vysokému podílu elastanu je CO 93 ještě flexibilnější než CO 94. Obě vlastnosti jsou odstraněny enzymem pro charakteristický vzhled džíny a větší měkkost a flexibilitu.

[5405]

 

 

 

Přihlaste se k e-zpravodaji

Díky našim bezplatným zpravodajům vás budeme informovat o aktuálních nabídkách a zprávách.